Uudised

Vaata järele! Rakvere Linnakodaniku Muuseumi 40. sünnipäeva konverentsi salvestus

Loe edasi

Ilmunud on raamat “Merel silmad, metsal kõrvad. Karepa-Rutja suvitajad ja looming 19. sajandi lõpust 1970. aastateni”.

Rehbinderi maja on taas avatud! Tulge vaatama püsinäitust „Toolile nõjatudes. Luksust ja lihtsust keskajast Lutherini”!

Tule õpi eesti keelt Politseimuuseumis!

Välinäitus “Rakvere linnulennult” on avatud!

LINNUSE PÄEVAKAVA

Muuseumiöö “Öös on vabadust” Virumaa Muuseumides

Tule 4. mail kuulama Madis Tuuderi loengut Rakvere linnapildist 1920.-1930. aastatel!

Aiaajaloo uurija Anneli Banner räägib 6. aprillil Linnakodaniku muuseumis pärandtaimedest. Tule kuulama!

Linnakodaniku muuseumis saab 9. märtsil kuulda Tõnno Jonuksi ettekannet Rakvere kujunemisest muinaskülast linnakeseks.

Rakvere linnakodaniku muuseum on täis hääli ja lugusid minevikust

Linnakodaniku muuseumis on avatud näitus “Tervitusi kreisilinnast! Linlane fotosilmas”

Rakvere Linnakodaniku Muuseumis saab 20. jaanuaril 2024 kuulda Vabadussõja ühest traagilisemast sündmusest – Palermo massimõrvast.

Uudiskiri: Lummavad jõulud muuseumis

Sündmused