UUDISKIRI: Kirju sügis muuseumides

*|MC:SUBJECT|*
SA Virumaa Muuseumid uudiskiri nr.11 5.10.2023

Ootame teid sügisel külla!

Restoranide nädal algab juba järgmisel nädalal! Ootame teid 14. oktoobrist kuni 22. oktoobrini Palmse mõisa keldrikorrusel asuvasse Alte Küche restorani.

Loengusõpradele toimub 14. oktoobril kell 11.00 Fred Pussi loeng “Eesti perekonnanimede kujunemisest” ning 11. novembril kell 11:00 Kaja Visnapuu loeng “Vennad Adoffid Adoffi tänavalt”.

Samuti on võimalik kõikidel koerasõpradel osaleda Eesti Politseimuuseumi Kuuleka Koera videkokonkursil kuni 26. oktoobrini.

Lisainfo meie muuseumide asukohtade, uudiste ja täpsemate programmide kohta leiate meie veebilehelt www.virumaamuuseumid.ee.

SÜNDMUSED
Lahemaa restoranide nädal restoranis Alte Küche

Avasta ajatu maitseelamus mõisa keldrikorrusel, kus meie peakokk valmistab hõrgutisi mõisa grillil.

Avatud: 14.-15.10 & 18.-22.10 14:00-20:00.
BRONEERI LAUD
Loeng: Fred Puss “Eesti perekonnanimede kujunemisest”

Laupäeval, 14. oktoobril kell 11:00 on ajaloohuvilised oodatud Rakvere linnakodaniku muuseumisse kuulama Fred Pussi loengut Eesti perekonnanimedest.

VAATA SIIT

Kuuleka koera videokonkurss kestab kuni 26. oktoobrini.

Info ja registreerimine:
VAATA JÄRELE
Virumaa Muuseumide haridusprogrammide infopäev õpetajatele 26. oktoobril. Registreeri SIIT.
JÕULUD MUUSEUMIDES
Rakvere linnuse jõulumaa. Jõuluteemaline programm.
7. detsembrist 22. detsembrini Rakvere linnuses
Perepäevad jõulumaal 16.12-17.12. VAATA SIIT
Palmse jõulumaa. Mõisaproua jõulud.
Programmid toimuvad 4.detsembrist – 16.detsembrini.
VAATA SIIT
Jõulud linnakodaniku majamuuseumis.
Haridusprogramm.

Haridusprogrammis räägime, kuidas jõule vanasti tähistati ning millised olid selle tähtsa pühadeaja traditsioonid ja kombed. VAATA SIIT