Perebänd LOLALA tuleb Palmsesse külla!

16. juuni kell 11:00

YouTube’s tuntust kogunud lastelaulude kanali LOLALA Anna ja Arian pääsesid ekraanilt välja ja tulevad koos meiega laulma, tantsima ja mängima. Esitusele tulevad kõigi lemmikud “Krokodill Villi”, “Potilaul”, “Proovin uusi asju”, “Koristamise laul”, “Vannilaul” ja paljud teised. Kindlasti saab kuulda ka laste palavalt armastatud laule nagu “Meie talu loomad”, “Jänku laul”, “Suur ja väike” ja teisi hitte.

Lolala on Anna Kuchinsky ja Arian Levini pere südameprojekt, mis sai alguse detsembris 2019, kui nende esimene laps oli vaid 6-kuune. Kuigi Lola sündis laulja-lauluõpetaja ja helilooja perre, oli värskete vanemate lastelaulude repertuaar peaaegu olematu. Kuna oskuste ja kogemuste pagas oli piisav, otsustati laulud lapsele hoopis ise kirjutada. Tundus, et nõudlus uute lastelaulude järgi võib olla ka teistel vanematel, nii et laulud jagati ka YouTube’s. Siit saigi alguse Lolala teekond!

Tänaseks on Lolala õpetlikud laulud palavalt armastatud väikelaste seas ja nüüd saab neid kuulda ka sel suvel kontserdil Palmse mõisas!

Kõigil kontserdi pileti ostjatel on võimalus tasuta külastada härrastemaja, palmimaja  ja teisi territooriumil olevaid näitusi, jalutada metsaradadel, samuti nautida lõbusõitu uhke hobukalessiga. Avatud on suvekohvik ISABELLA.

Piletite info
Lapse pilet 10€ (Pilet vajalik lapsele alates 1. eluaastast)
Täiskasvanu pilet 15€
Perepilet 45€ (1-2 vanemat ja kõik sama pere lapsed)

Pileti saad soetada meie e-poest pood.svm.ee

Pereansambel Lolala tuleb Palmse mõisa
Skip to content