Viinavabriku külalistemaja

Avatud.

Hinnad:
70-95€

Kontakt: majutus@svm.ee; +372 53866266
(Numbrile vastame kuni check in lõpuni, st 20:00). Erisoovid palume kirjalikult kooskõlastada.

Tuba giidile 54
Tuba bussijuhile 15 €
Allahindlus – 10% grupile alates 12 inimesest.

** Majutus lemmikloomadega ei ole lubatud.

Majutus sisaldab hommikusööki.

Check-in 16:00 – 20:00, check-out hiljemalt 12:00.

Lisavoodi – kuni 10 eluaastani (hind sisaldab hommikusööki) 10€ Lisavoodi – üle 10 eluaasta (hind sisaldab hommikusööki) 25€
Beebivoodi tasuta

Kontakt: majutus@svm.ee; +372 53866266 (Numbrile vastame kuni check in lõpuni, st 20:00). Erisoovid palume kirjalikult kooskõlastada.
Viinavabriku külalistemajas on 24 omanäolist ja eriilmelist tuba.
HINNAKIRI:
 • Kahekohaline tuba kahe kitsa voodiga (TWIN) – 90 €
 • Kahekohaline tuba ühe laia voodiga (DBL) – 95 €
 • Kolmekohaline tuba kolme kitsa voodiga (TRPL) – 80 €
 • Ühekohaline tuba (SGL) – 70 €
   
Toad on hubased ja lihtsad. Kõigis tubades on privaatne WC/dušširuum. Toa suurus 15 – 25 m². Suurematesse tubadesse on võimalik vajadusel paigutada kas 1 lisavoodi või 1 beebivoodi. Kõikides tubades on rätikud,  föön, voodipesu, riide- või seinakapp, küte ning pistikupesa voodi lähedal. Suurepärane vaade avaneb mõisaaiale.
Tasuta privaatne parkimine on võimalik kohapeal (eelnev broneerimine ei ole vajalik).

Broneeri tuba

Viinavabriku külalistemaja

Oleme avatud

Avatud.

Käthlin Juuro Müügikoordinaator +372 53866266 majutus@svm.ee
Kirjuta meile  Palmse viinavabriku külalistemaja asub Võsu rannast ja Soome lahest 10 km kaugusel. 34 km kaugusele jääb Rakvere linn, kus asub rongijaam ja bussijaam. Lähim lennujaam on Tallinna Lennart Meri lennujaam, mis jääb külalistemajast 70 km kaugusele.
  Palmse mõis-vabaõhumuuseum on tõeline pärl, mis pakub hingele ja kehale rohkem, kui oodata oskad. Mõisaansambel on ümbritsetud pargiga, kust võib leida haruldasi vanu puid, looduslikke matkaradu ning imeliste vaadetega pargipaviljone. Mõisa 52 ha suurusel territooriumil on üle 30 erineva hoone ja rajatise. Siin saab külastada mitmesuguseid näitusi, mis annavad suurepärase ülevaate Eesti mõisaelust ja arhitektuurist läbi sajandite.  

  Saamaks aimu, milline nägi välja mõisniku elu, tasub põigata härrastemajja. Palmimajas saab  imetleda  kameeliaid, viinamarju ja apelsinipuid, sepikojas saab osa sepatööst ning soovi korral ka ise seda proovida. Eestlaste tuntud „ravivedeliku“ viina tootmise ajalugu alates 15. sajandist on eksponeeritud endises härjatallis. Mõisa köögid pakuvad toiduelamust igale maitsele.

  Palmse mõisas on võimalik aktiivselt puhata looduskaunis keskkonnas, saada külastuselamus ajaloolisest interjöörist ning originaalsest ja ajastukohasest teenindusest.

  Et Sinu aeg külalistemajas oleks aga tõeliselt unustamatu, kasuta võimalust jalutada muinasjutulises ajaloolises mõisapargis ning külastada kõiki hooneid ja näitusi.
  Skip to content