Linnuretked

Programm lastele ja täiskasvanutele.

Asukoht: 

Härrastemaja/mõisapark

Programmi kestus: 

Kuni 2h

Sihtrühm: 

Koolinoored, täiskasvanud

Hind: 

15€/inimene

Kevadel on linnulaulu kõikjal kuulda, nii ka Palmse mõisa aedades ja metsapargis. Tore oleks neid siristajaid-siutsujaid-säutsijaid ka ära tunda. Siin tulebki meile appi linnuteadlane Peep Veedla.

Peep on juba üle 30-aastase kogemusega Eesti lindude ekspert, kes õpetanud linnulaulu ära tundmist nii vahvatele lasteaialastele, usinatele kooliõpilastele, linnast looduserüppe sukelduvatele kontoritöötajatele kui ka hobiharrastajatest linnuvaatlejatele.

Parim aeg linnulaualu kuulamiseks ja õppimiseks on aprillist juunikuuni, aga nagu Peep ise ütleb, siis linnud on meie ümber aastaringselt ja neid saame tundma õppida igal aastaajal.

Kevadel saame rääkida sellest, kuidas aialindudele sobivaid pesitsemisvõimalusi luua. Septembris on lindude rändeaeg ning jalutuskäigu raames saame vaadata, kes olemas, kes läinud, kes parasjagu teel. 

Linnuretke lõpuks õpivad osalejad märkama ja kuulma linde meie ümber, teavad, miks linnud on oluline ökosüsteemi osa ja oskavad nimetada Eesti kõige levinumaid linnuliike.

Sihtgrupp: 1. – 12. klass, lasteaialapsed, täiskasvanud
Kestvus: kuni 2 tundi
Hind: 15.-
Programm gruppidele alates 15-st inimesest (või €225).

Uuri lisa või telli programm syndmus@svm.ee.

Palmse mõis

Lahtiolekuajad:

Avatud:
K-P 10.00-16.00

Jaanika Reinvald Colley Müük +37253001942 syndmus@svm.ee
Kirjuta meile    Skip to content