Virumaa Muuseumitel oli hea aasta

2016. a kujunes Virumaa Muuseumitele heaks ja stabiilseks aastaks. Külastajate arv kasvas Palmse mõisas ja Eesti Politseimuuseumis, avasime uue aidasaali mõisas, politseimuuseum tegi rekordiliselt palju väljasõite koolidesse ja suurenes haridusprogrammides osalejate arv.


Virumaa Muuseumid külastajate arv on aastaid 150 tuhande ringis ja omatulud ületavad mitmendat aastat miljoni piiri. Palmse Mõis leidis külastajaid juurde eelmise aastal valminud aidasaaliga, kus toimuvad huvitavad teatrietendused ja nendega seotud programmid ja kontserdid.

Linnusel läheb hästi ning esitatud sai europrojekt ja loodetavalt EAS ka toetab seda projekti. Projekti jõustumine juhatuse esimehe Ants Leemetsa sõnul annaks linnusele tiivad, mis suurendaks oluliselt külastajate arvu

Virumaa Muuseumidele kuuluv Eesti Politseimuuseum tegi suure sammu ning külastuste arv suurenes. Muuseum ei olnud vaid pelgalt kohapeal, vaid sõitis ratastel, tehes väljasõite ning jõudes sellega rohkemate inimesteni. Uue rahastatud europrojektiga läheb Politseimuuseumi olukord veelgi paremaks.

“Virumaa Muuseumite külastajad on teinud võimalikuks selle, mida me siin pakume. Täname kõiki külastajaid ja kutsume neid tagasi uuel hooajal ” lisas Ants Leemets.
Videopilt : https://www.youtube.com/watch?v=jLXYaoTzhnYantsleemets.png

Skip to content