Eesti Politseimuuseum avab õueala ja eriüksuse lasketiiru

Politseimuuseumi õuealaSihtasutus Virumaa Muuseumid avab Politseimuuseumi õueala ja eriüksuse lasketiiru 2. augustil kell 12.

Kõikidele külastajatele avatakse õueala samal päeval ja kõik võivad osaleda ka avamisüritusel. Avatakse uus tasapinnaline õueala politseiautodega, laste politseijaoskond ja liiklusala, eriüksuse lasketiir, demonstreeritakse katusel olevast autost väljapääsemist ning tööle pannakse pommirobot.

Virumaa Muuseumid juhataja Ants Leemets: “Politseimuuseum on üks meie kolmest suurest kaubamärgist Palmse mõisa ja Rakvere Linnuse kõrval ning tema areng on märgatav. Sügisel avame ka kohtueelse uurimise labori ja plaane jätkub ka järgmiseks aastaks”.

Eesti Politseimuuseumi juht Andrus Eesmaa: “ Loodame oluliselt kasvatada külastajate arvu, sest lisaks sees olevale ekspositsioonile on nüüd olemas atraktiivne õu, kus tegevust nii suurtele kui väikestele. Põnevamaks kohaks on eriüksuse lasketiir, kus sisenetakse tundmatusse püstol käes ja kus keeruliseks võib kujuneda ootamatult avanevate märkide tabamine.”    ‘

http://svm.ee/et/uudised/eesti-politseimuuseum-avab-oueala-ja-eriuksuse-lasketiiru

Skip to content