Sünnipäevaprogramm “Väikesed sigadused” Rehbinderi majas mööblimuuseumis!

Tulge seiklema mööblimuuseumisse koos Neff-Neffiga! Pakume lastele vanuses 5-9 aastat sünnipäevaprogrammi Rehbinderi majas (Tallinna tn 5, Rakvere).

Kutsume kõiki 5–9-aastaseid lapsi pidama meeldejäävat sünnipäevapidu mööblimuuseumis Rehbinderi majas.
Sünnipäevaprogramm „Väikesed sigadused“ viib osalised seiklema mööblimaailma koos notsuke Neff Neffiga. Tutvume mööblimuuseumi elanikega ja uurime, miks siin tegutsevad sead ja hiired-rotid. Nendega saab ka peitust mängida. Ehitame koos mööblist takistusraja. Lisaks läheme mööblijahile ning püüame kinni lõvi, delfiini ja hundi. Sünnipäev lõppeb maagilise varjuteatri ja mööblionni püstitamisega.

Programm on mänguline ja aktiivne, mille käigus õpitakse nii mõndagi minevikuloost.

Sünnipäevaprogrammi lõpuosas saavad lapsed avastada mööblimuuseumi tegelustuba, kus on palju põnevaid kappe ja sahtleid, milles leidub hulgaliselt üllatusi. Programm sobib nii poistele kui tüdrukutele.

Programmi juhendab programmijuht.

Hind:

Nädala sees (muuseumi lahtiolekuajal): 95€
Nädalavahetusel (muuseumi lahtiolekuajal): 110€

Kestus: 2,5 tundi (külalisi ootame 15 minutit enne peo algust, koristamiseks on samuti 15 minutit)
Grupi suurus 15 last ja 2 täiskasvanut.

Muuseum pakub: koogi söömiseks eraldi ruumi, kus on olemas veekeetja, presskann ja nõud.

Muuseumis kehtivad reeglid:
• Küünalde ja tordivulkaanide kasutamine muuseumis on keelatud.
• Sünnipäeva ruumist toiduga muuseumisse minek on rangelt keelatud.
• Näitusesaalides eksponeeritud museaalidel istumine, nende katsumine jne ei ole lubatud.

Palume programm ette tellida vähemalt 10 päeva enne ürituse toimumist. Broneerimine: müügijuht Helina Piho e-mailil: helina@svm.ee