Marge & Bonzo I Armastuse ja kunsti õhtu

Tule ja saa osa erilisest sündmusest, kus muusika ja kunst sulanduvad üheks kauniks ja meeldejäävaks õhtuks! Kutsume sind nautima Bonzo ja Marge muusikalist etteastet 18. augustil kell 19.00, kus armastus saab uue tähenduse läbi nende sügava ja haarava muusika.

Bonzo ja Marge on aastakümneid koos lavalaudu jaganud ning nende koostöö on toonud kaasa imelise omavahelise tunnetuse. Nende repertuaaris leidub nii omaloomingut kui ka südamlikke kavereid, mida nad esitavad mitmehäälselt ja erakordselt meisterlikult.

Lisaks muusikasündmusele on muuseumis avatud kunstinäitused,
Ateljees on eksponeeritud Richard Sagritsa maalinäitus “Õied aknal”. Rehealuses saad avastada kunstnik Herbert Voldemar Mesi loomingut.

Sündmuse eesmärgiks on ühendada muusika ja kunst, luua unustamatu elamus ning inspireerida avastama armastuse ilu ja sügavust kunsti erinevates vormides.

Pilet: 10€
Sündmust toetab Kultuurkapital.