Keskaegne seiklus ettevõtetele: võistlused, lahingud ja elamus Rakvere linnuses

Kas otsite oma ettevõttele erilist suvepäeva või meeskonnakoolitust? Tulge koos meiega tagasi keskaega, kus valitseb seiklus ja meelelahutus!

Rakvere linnuse pakett ettevõtetele pakub teile võimalust sukelduda keskaegsesse maailma, kus saate osa võtta erinevatest lahingutest ja võistlustest ning külastada erinevaid kambreid ning näituseid, kus saate õppida ja avastada keskaegset elu ja selle tavasid.

Päeva alustame sissejuhatusega, kus vahisõdur võtab külalisi vastu linnuse väravas. Seejärel liigume edasi Schenkenbergi kõrtsi ette, kus ootab ees tervitusnaps! Kõnedega tähistame selle erilise päeva algust, samuti saame võimalusel teid kahuripauguga tervitada. Enne võistluste algust jagame külalised võistkondadesse, igal rühm saab võimaluse valmistada ka oma rühmalippu.

Võistlus algab vibulaskmisturniiriga, kus osalejad saavad proovida oma osavust ja täpsust. Edasi on võimalus tunda end kui tõeline kahurimees ja tõugata kahurikuuli. Pehmete mõõkade lahing pakub samuti suurt adrenaliinikogemust. Ravitsejatoas saate osa keskaegsetest tervendamismeetoditest, kus aadrit lastakse ja haigusi diagnoositakse keskaegsete meetoditega. Samuti on võimalus külastada bordelli ja avastada keskaegseid seksitabude salajasi maailmu. Sepikojas saate proovida oma õnne ja õppida õnnemündi vermimist.

Lõpuks on võimalus tutvuda erinevate kambritega, kus saate näha ja õppida keskaegset ajalugu ning selle saladusi. Ajalootoas räägitakse linnuse valitsejatest ja sõdadest, alkeemiakambris aga avastatakse musta püssirohu saladusi. Mõõganäitusel saate näha mõõku läbi aegade ning kabelis saate õppida ladina palveid ja soetada endale indulgentsi ehk patukahetsuskirja. Viimaks avastage keskaegse inimese kolme suurimat hirmu piinakambri, surmatoa ja põrgu külastuse kaudu.

Kooskõlas keskaegse traditsiooniga pakume Schenkenbergi kõrtsis lõpetuseks ka imemaitsvaid keskaegsete retseptide järgi tehtuid roogasid, magusaid hõrgutisi ning jooke, et tähistada võidukat päeva.

Meie professionaalsed giidid ja töötajad tagavad, et teie ettevõtte suvepäev või meeskonnakoolitus oleks unustamatu ja täis meelelahutust ning seiklusi.

Lisaks on võimalus tellida juurde ka erinevaid lisateenuseid, nagu näiteks töötoad, keskaegne rüütliturniir või mõni muu meelepärane tegevus. Oleme valmis vastu võtma nii suuri kui ka väiksemaid gruppe, et pakkuda kõigile meeldejäävat elamust keskaegse maailma avastamisest. Keskaegne seiklus ootab!

Asukoht: Rakvere linnus
Programmi kestvus: 4-6 h
Miinimum grupi suurus: 30 in
Hind: kokkuleppel – küsi pakkumist!

Helina Piho helina@svm.ee /+372 53338160

info ja tellimine:

Rakvere linnus

Lahtiolekuajad:

Avatud:
23.06 ja 24.06 on Rakvere linnus suletud!
Head Jaanipäeva!
K-P 10:00-16:00
Päevakava

Helina Piho Müük +372 5333 8160 helina@svm.ee
Kirjuta meile    Skip to content