Alustab Eesti muuseumide digitaalne aastapilet ehk muuseumikaart!

100 muuseumi, 1 muuseumikaart!

Alates teisipäevast, 11. aprillist saad osta muuseumikaardi, millega on sul võimalik piiramatult külastada enam kui 100 Eesti muuseumi, galeriid ja elamuskeskust üle Eesti. 

Muuseumikaardiga liitunud külastuskohtade temaatika on lai ning siit leiab endale avastamist nii kultuuri- kui seiklushuviline, tehnika- ja loodusesõber ning iga lastega pere. Lisaks on muuseumikaardi eesmärk tutvustada väiksemaid külastuskohti, kuhu paljud muuseumisõbrad tõenäoliselt veel jõudnud pole. 

Et hoida loodust, siis on muuseumikaart digitaalne ja QR-koodiga ning eraldi plastkaarti pole. Kaardi kasutamine on lihtsamast lihtsam, sest muuseumikassas tuleb näidata oma digipiletit või kui see on maha ununenud, siis isikut tõendavat dokumenti.

Muuseumikaarti saad osta meie muuseumidest ja kaardi koduheküljelt www.muuseumikaart.ee ning avastusretk Eesti muuseumide maailma võib alata!

Kui soovid inspiratsiooni, kuhu teha järgmine väljasõit ja milliseid uusi näitusi muuseumid pakuvad, siis uuri lähemalt: www.muuseumikaart.ee.

Muuseumikaardi tegevust korraldab SA Muuseumikaart ning selle lansseerimist toetas Eesti Kultuuriministeerium.

Skip to content